Yes Dil Kursu

7 - 17 YAŞ İÇİN

DOPDOLU BİR YAZ

İLETİŞİME GEÇİN

Size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarız.

Mükemmel
106 değerlendirmeler göre.
asena d.
asena d.
2024-02-08
Orhan Bey ve Özge hanım'a samimi yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. Hocamız Gül hanım da çok iyi bir eğitmen ona da ayrıca teşekkür ediyorum. Kurs süresi boyunca çok memnun kaldım.Ben herhangi bir sorun yaşamadan kursu tamamladım.Sorun yaşayanlara tavsiyem her yerde aksaklıklar veya memnuniyetsizlikler illa ki olacaktır, önemli olan siz bunları dile getirdiğinizde karşınızdaki insanın çözüm odaklı olması. Oradaki herkes iyi bir eğitim almanız için ellerinden geleni yapıyor, bence önemli olan da bu
Cengizhan Yırtıcı
Cengizhan Yırtıcı
2024-01-16
Lokasyon olarak şehrin merkezi bir konumunda hizmet veren temiz ve düzenli bir kurs yeri, hocalar alanında yeterince Tecrübeli, fiyatlar muadil kurslara nazaran daha uygun, işinin hakkını veren bir kurum.
Eren
Eren
2024-01-09
Çok güzel bir hizmet sunuyorlar gerçekten öğretmenleri ve çalışanları çok kibar eğer dil öğrenmek istiyorsanız veya bir çocuğunuzun bir dil öğrenmesini istiyorsanız mükemel bir yer
AYGUN M
AYGUN M
2023-12-05
Kızım için araştırdıgım ve sonunda bulduğum Yes dil kursundan çok memnunum özellikle Özge hanim o kadar tatlı, güler yüzlü, çözüm odaklı ki, 10 üzerinden 10 puan veriyorum, kızım okulda İngilizce dersini sevmiyordu okumak istemiyordu şimdi Ülkü hoca sayesinde evde İngilizce konuşuyor hatta en sevdiği ders İngilizce olmuş her şey icin teşekkürler YES DIL KURSU. Hem fiyat , hem eğitim açısından kesinlikle tavsiye ederim .
Mehmet Çınar
Mehmet Çınar
2023-12-04
Uzun yıllar arkadaşlarımla beraber gittiğim bi kurs herkes işini çok güzel yapıyor kaliteli eğitimi güler yüzleri sayesinde yabancı dil öğrenmek hem eğlenceli hemde çok kolaydı kesinlikle tavsiye ederim
Mehmet Emin KOZAK
Mehmet Emin KOZAK
2023-12-04
Özel ders aldım ben Rusça dan, hoca ders disindada sürekli ilgilendi proje sunumu verdi. Şahsen olumsuzluk hiç yaşamadım ben
Öykü Kömür
Öykü Kömür
2023-11-10
Araştırma sonucu bulduğum bir kurstu,Deniz hocadan almanca dersi aldım kesinlikle tercih edilebilir.Mükemmel anlatımı,pozitif,güleryüzüyle anlamayana,zorlanana bile öğretebilecek donanımda çok kıymetli bi öğretmen. Yes dil kursu ailesine teşekkürler 🙏🏼
Kadriye Kardaş
Kadriye Kardaş
2023-11-10
İnsana yakalasımları ve çocuklara sevgileri muhteşem tavsiye ederim
Atılgan Kunduracı
Atılgan Kunduracı
2023-11-10
Yes dil kursu ekibine buradan teşekkür ederim. Anlayışlı güler yüzlü ve çözüm odaklı oldukları için . Fikri hocamız ve Özge hanım'a tekrar teşekkür etmeyi bir borç bilirim iyi ki sizleri tanımışım. Fiyat ve performans anlamında Antalya'daki en iyi kurs diyebilirim .Herkese tavsiye ederim.
Antalya Yaz Kursu

Bizimle her dilde konuşun!

YES Kurumsal YES Dil Kursu Hakkımızda Bir çok kuruma yabancı dil eğitimi İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca eğitim vermenin onurunu ve avantajını yaşamaktadır.